Uwaga Słuchacze - mamy dla Was pracę w Żaku

30 sierpnia 2017

Chcesz zarobić w łatwy sposób pieniądze? Zostań ambasadorem marki. Szkoła Żak zaprasza do współpracy.

Centrum Nauki i Biznesu Żak Bydgoszcz. Największa sieć szkół policealnych w Polsce. Możliwość nauki za darmo na kierunkach, w których można uzyskać tytuł zawodowy technika danej profesji. W ponad 80 miastach Polski stworzyliśmy szkoły, w których wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni tworzą zgrany, profesjonalny i oddany uczniom zespół.

• Możesz zarobić nawet 1200 zł w miesiącu
• Pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz
• Przejmiesz aktywną rolę w informowaniu konsumentów o kierunkach nauczania Szkoły Żak

Zadania:

- aktywne promowanie kierunków Szkoły Żak w punktach informacyjnych oraz na rynku lokalnym
- przeprowadzanie krótkich ankiet dot. zainteresowania szkołą i nauką
- inne zadania mające na celu wsparcie rekrutacji do szkoły

Poszukujemy osoby aktywnej, komunikatywnej, rzetelnie wykonującej swoje obowiązki.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu pracą wyślij cv na adres p.swiecicki@zak.edu.p