• Start  »

czerwiec 2021

13.6.2021

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdują się plany zajęć na weekendy czerwcowe

W związku z wprowadzeniem zajęć w trybie hybrydowym, część z Państwa realizować będzie zajęcia stacjonarnie. Na planie znajdują się informaje o miejscu odbywania zajęć.

Zajęcia stacjonarne- zajęcia odbywają się na ulicy 11 Listopada, bądź na Dworcowej 104. Informacja o miejscu znajduje się na planie zajęć.

Zajęcia on-line - zajęcia odbywają się poprzez platformę ZOOM. Linki do spotkania znajdują się w strefie słuchacza.

Zajęcia offline - w ramach zajęć wykładowca udostępnia materiały, które będą do pobrania w strefie słuchacza.

Skrócona instrukcja korzystania z aplikacji ZOOM

Rozszerzona wersja w załączniku!

1. Wejdź na stronę www.zoom.us

2. Na stronie ZOOM kliknij SIGN UP, IT’S FREE

3. Podaj datę urodzenia, wpisz swój adres e-mail, dla którego tworzysz konto i kliknij SIGN UP

4. Kolejne otwierające się okno możesz zamknąć